Duyuru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duyuru

+20 üye toplayıp +20 mesajları olanlara +60rep ve moderatorluk!

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Xtrap Ardından Mavi Ekran Verip Res Atması Pc'nin %100 Cozum!!!

YazarMesaj
Berkay
Banlı İnsanlık!
Banlı İnsanlık!

Rep :
Xtrap Ardından Mavi Ekran Verip Res Atması Pc'nin %100 Cozum!!! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Xtrap Ardından Mavi Ekran Verip Res Atması Pc'nin %100 Cozum!!! Right_bar_bleue

Xtrap Ardından Mavi Ekran Verip Res Atması Pc'nin %100 Cozum!!! Empty
MesajKonu: Xtrap Ardından Mavi Ekran Verip Res Atması Pc'nin %100 Cozum!!!   Xtrap Ardından Mavi Ekran Verip Res Atması Pc'nin %100 Cozum!!! Icon_minitimeCuma 12 Eyl. - 22:13

Oncelikle S.a Arkadaslar Once Bende Xtrap Hatası İle Basladı...Gunler Gectikce Bu Hata Giderek Buyuyup Xtrap+Mavi Ekran Ve Dc En Nefret Ettigim Hatalardan Biridir Benim İcin Ama Artık Cozumunu Buldum Ve Benim Gibi Sorun Yasayanlara YArdım Etmek İStedim...
Oncelikle Pc'nize Format Atın Ve Ardından Oto Gunceleme(Karsıdan Oto Yuklenen Ve Kurulan Herseyi Kapatın Yada Kaldırın)ve Msn 8.1 Kullanın Kesinlikle Msn Plus KUrmayın Cunku İllegal Program Olarak Goruyor,En Onemliside Pcnizin Oto Guncellemesini Kapatın Cunku Guncelleme Esnasında Pcnize Kotu Amaclı Yazılımları Kladırma Programıda Yuklenmektedir Ve Xtrap Bunuda İllegal Program Olarak Gormekte Ve Xtrap Hatasıyla O Programı Sonlandırmak İcin Otomatikmen Pc'ye Reset Atmaktadır... Evt Arkadaslar Cozum Yolu Bu
Bunları Harfiyen Yaparsanız Xtrap Hatasından Kurtulabilirsiniz Esenle Kalın...

Xtrap Ardından Mavi Ekran Verip Res Atması Pc'nin %100 Cozum!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-