Duyuru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duyuru

+20 üye toplayıp +20 mesajları olanlara +60rep ve moderatorluk!

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beni Seçin Siz Kazan1n

2 posters
YazarMesaj
Arda Sen 385
Çaylak
Çaylak

Rep :
Beni Seçin Siz Kazan1n Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Beni Seçin Siz Kazan1n Right_bar_bleue

Beni Seçin Siz Kazan1n Empty
MesajKonu: Beni Seçin Siz Kazan1n   Beni Seçin Siz Kazan1n Icon_minitimeSalı 16 Eyl. - 12:11

Arda KUPON:
156: üst werder bremen-anorthosis
wer.bremene güvenim sonsuz.kadrosunda c.pizarroyu bulunduruyor.anorthosis ise bir k1br1s tak1m1.unutmay1n almanya bize "3" tane att1
112: 1 hertha berlin-st. patricks
bu maça ben bnko oynar1m.hertha berlin sezona çook iyi baslad1.ayr1ca st. patricks avrupa kupalar1na ilk defa kat1l1yor.
151: 1 chelsea-bordeux
kuskusuz chelsea geçn sene samp. ligi finalisti.bordeux ise henüz samp.liginde tur dahi atlayamam1s.
454: üst GS-bellizona
son türkiye samp1yonu sezona kötü baslam1s olabilir ancak iyi sonuç için en az 2 gol atar.bellizona ise ev sahibi avantaj1n1 kullanarak gsyi zorlar.
342: 1 r.madrid-bate borisov
bisey sölemeye gerek duymuyorum (banko) :-)
335: üst lyon-fiorentina
son 7 y1l1n fransa sampiyonu gecen sene kendi evinde att1g1 gol ort. 2.3 fiorentina kadrosunda mutuyu bulunduruyor.lyon bnce kendi evinde en az 3 atar.

iYi sanslar ardalli salliani
verygood
Admin
Admin
verygood

Rep :
Beni Seçin Siz Kazan1n Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Beni Seçin Siz Kazan1n Right_bar_bleue

Beni Seçin Siz Kazan1n Empty
MesajKonu: Geri: Beni Seçin Siz Kazan1n   Beni Seçin Siz Kazan1n Icon_minitimeSalı 16 Eyl. - 12:13

saoL

Beni Seçin Siz Kazan1n
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Admin Beni Mod. Yapsana