Duyuru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duyuru

+20 üye toplayıp +20 mesajları olanlara +60rep ve moderatorluk!

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KARA BUYU KLAVUZU(SURA)

3 posters
YazarMesaj
Berkay
Banlı İnsanlık!
Banlı İnsanlık!

Rep :
KARA BUYU KLAVUZU(SURA) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100KARA BUYU KLAVUZU(SURA) Right_bar_bleue

KARA BUYU KLAVUZU(SURA) Empty
MesajKonu: KARA BUYU KLAVUZU(SURA)   KARA BUYU KLAVUZU(SURA) Icon_minitimeCuma 12 Eyl. - 18:07

Oyun icinde sürekli hangi skil, hangi statü diye soranlariniz var.buraya daha detayli yaziyorum.
karabüyü suranin büyü gücü icin int yani zeka bonuslu itemler kullanin.öncelikle int yi maximum seviyeye getirmeye calisin.yeni baslayanlar 3 int 1 vit verebiilir.int full olunca vit e devam.vit de fullenin ce dex verilir.
str kesinlikle vermeyin.karabüyünün büyü gücünü vit ve dex bile artiriyor.
ama en cok int artiriyor.o yuzden zeka yasam ve ceviklik bonusu veren itemler size göredir.güc yani str ise size göre diildir.silah secimin de ise büyülü degeri saldiri degeriinden fazla olan silahlari secin.
kasmak icin 8 sersemletme 8 zehirleme bonusunuz var ise cok rahat tek basiniza kasabilirsiniz.
gelelim skillere.hangi skil derseniz bunu secmek zor cunku hepsi mukemmel.
ama ben ilk ates hayaletini 2. karanlık vurusu . 3. karanlık kureyi tercih ettim bunlari grand yaptim.4. olarak hayalet vurusu sectim.bu da grand olmak üzere.
5. olarak ates vurusa yöneldim masteri acmak icin lwla ihtiyacim var.karanlık koruma ise 1 point.ama kararsızım korumayı da master yapabilirim.ates vurus ile koruma arasında kararsizim.
ve bir bonus daha.''yari insanlara karsi güclü''
bu bonusun yüzdesine göre skilleriniz o oranda artis gösterecektir.
Benim klavuzum bu kadar.sorulariniz olursa yine burdan cevaplamaya calisacagim

alıntı
verygood
Admin
Admin
verygood

Rep :
KARA BUYU KLAVUZU(SURA) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100KARA BUYU KLAVUZU(SURA) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: KARA BUYU KLAVUZU(SURA)   KARA BUYU KLAVUZU(SURA) Icon_minitimeCuma 12 Eyl. - 18:13

süper ya saol çok sıkı paylaşım!
Berkay
Banlı İnsanlık!
Banlı İnsanlık!

Rep :
KARA BUYU KLAVUZU(SURA) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100KARA BUYU KLAVUZU(SURA) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: KARA BUYU KLAVUZU(SURA)   KARA BUYU KLAVUZU(SURA) Icon_minitimeCuma 12 Eyl. - 19:01

hihi..önmli diiL
M.Kezman
Mod-M2
Mod-M2
M.Kezman

Rep :
KARA BUYU KLAVUZU(SURA) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100KARA BUYU KLAVUZU(SURA) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: KARA BUYU KLAVUZU(SURA)   KARA BUYU KLAVUZU(SURA) Icon_minitimeCuma 12 Eyl. - 20:47

cok saol paylasim bomba xD
Berkay
Banlı İnsanlık!
Banlı İnsanlık!

Rep :

MesajKonu: Geri: KARA BUYU KLAVUZU(SURA)   KARA BUYU KLAVUZU(SURA) Icon_minitimeCuma 12 Eyl. - 20:48

xD önmli diiL

KARA BUYU KLAVUZU(SURA)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» At Bilgi Klavuzu
» Demircide + basma klavuzu
» Item-Shop Klavuzu