Duyuru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duyuru

+20 üye toplayıp +20 mesajları olanlara +60rep ve moderatorluk!

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Baglanti Problemleri

4 posters
YazarMesaj
M.Kezman
Mod-M2
Mod-M2
M.Kezman

Rep :
Baglanti Problemleri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Baglanti Problemleri Right_bar_bleue

Baglanti Problemleri Empty
MesajKonu: Baglanti Problemleri   Baglanti Problemleri Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. - 11:58

Sizlerin de bildigi gibi zaman zaman oyundan kopmalar oluyor. Bunun sebebinin internet yurtdisi baglantisi (özetle) oldugunu düsünmemize ragmen yine de konudan emin olmak istiyoruz.

Türk Telekom ile de bilgi alisverisinde bulunmak istedigimiz icin sizlerden bu baslik altinda su bilgileri vermenizi rica ediyoruz:

- Oyundan birden koptugunuz gün ve saat
- Kac dakika sorun yasadiginiz (ne kadar sure sonra oyuna girdiniz)
- ve bu sorunun o gün icinde kac kere tekrarlandigi
- sorunun yaşandıgı sunucu isimleri

Tesekkür Ederim

İyi OyunlaRRRRR.....
verygood
Admin
Admin
verygood

Rep :
Baglanti Problemleri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Baglanti Problemleri Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Baglanti Problemleri   Baglanti Problemleri Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. - 12:07

obur konuda + bu saol +25 verdim toplamm
M.Kezman
Mod-M2
Mod-M2
M.Kezman

Rep :

MesajKonu: Geri: Baglanti Problemleri   Baglanti Problemleri Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. - 12:16

Cok Saol
dark_prince
Biere
Biere
dark_prince

Rep :
Baglanti Problemleri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Baglanti Problemleri Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Baglanti Problemleri   Baglanti Problemleri Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. - 20:03

bu metin 2 yi her yüklemeye kalktığımda oyun hatasız kuruluyor ama giriceğim sırada

'server list empty error code=ned 12 bişi bişi'die bi msj yazıo ne yapsamda çalışmıo bunun nedeni ney mertcandan setupu aldım aynı pc yi formatlattım aynı benim sistemdeki(atı hd 4870 x2 r700 gfx ekran kartlı ve extra vista ile dx 10 yüklü)bir pc de denedim bizim internet hattında hep hatalı dio nedeni ney? scratch
Berkay
Banlı İnsanlık!
Banlı İnsanlık!

Rep :
Baglanti Problemleri Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Baglanti Problemleri Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Baglanti Problemleri   Baglanti Problemleri Icon_minitimePtsi 15 Eyl. - 11:56

yaw sunlari paylasmayi birak fevzi :@

Baglanti Problemleri
1 sayfadaki 1 sayfası