Duyuru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duyuru

+20 üye toplayıp +20 mesajları olanlara +60rep ve moderatorluk!

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu?

4 posters
YazarMesaj
BukaLemun
Mod-M2
Mod-M2
BukaLemun

Rep :
Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Left_bar_bleue71 / 10071 / 100Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Right_bar_bleue

Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Empty
MesajKonu: Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu?   Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Icon_minitimeCuma 12 Eyl. - 23:35

- Yolların ustasıyım, röflenin hastasıyım

-Gaz fren sanzuman, manikürsüz halim duman

-Sen batan günes, ben yollarda kremsanti

-Miras degil sevgilim hediye etti güzelim

-Bir sana hastayım, diyete girdim yastayım

-Kulagıma takarım küpe, geçemez beni hiç bir züppe

-Torpidonda aseton yoksa güzelim, mühim degil ben mazotlada silerim

-Nazar etme ne olur evlen seninde olur

-Rujum biter yollar bitmez..

-Makyaj çantam yanımda, içindekileri dizerim..sakın beni geçmeyin hepinizi çizerim

-Bir makyaj yapmaya doyamadım, birde sana

-Saçlarımı savururum, günes gibi kavururum..beni sollarsan eger, arabana vururum..
Berkay
Banlı İnsanlık!
Banlı İnsanlık!

Rep :
Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu?   Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Icon_minitimeCuma 12 Eyl. - 23:38

puahah can cekisiom gulmekten
..G_z_M..
Normal Üye
Normal Üye

Rep :
Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu?   Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. - 12:24

Süperr Yaa..=)))
verygood
Admin
Admin
verygood

Rep :
Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu?   Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. - 12:29

süper Very Happy
Berkay
Banlı İnsanlık!
Banlı İnsanlık!

Rep :
Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu?   Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. - 12:35

aynenn
BukaLemun
Mod-M2
Mod-M2
BukaLemun

Rep :
Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Left_bar_bleue71 / 10071 / 100Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu?   Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. - 12:37

Beğendiyseniz Ne Mutlu Bana xDD Cool
Berkay
Banlı İnsanlık!
Banlı İnsanlık!

Rep :

MesajKonu: Geri: Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu?   Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. - 12:41

heher simarma la :d repnii werdm
BukaLemun
Mod-M2
Mod-M2
BukaLemun

Rep :

MesajKonu: Geri: Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu?   Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu? Icon_minitimePtsi 15 Eyl. - 19:30

Yoo Vermemişin

Kızlar Kamyon şöförü Olursa! Kamyon Arkası Yazıları Nasıl Olurdu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-