Duyuru

+20 üye toplayıp +20 mesajları olanlara +60rep ve moderatorluk!
 
AnasayfaPortalSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 POP 2 TAM ÇÖZÜM PART 3

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
dark_prince
Biere
Biere
avatar

Mesaj Sayısı : 50
Rep :
0 / 1000 / 100

Kayıt tarihi : 12/09/08

MesajKonu: POP 2 TAM ÇÖZÜM PART 3   Cuma 12 Eyl. - 17:32

MECANİCAL TOWER (GEÇMİŞ)

Tuzaklara dikkat ederek geri dönün düşmanları öldürün. Aşağı atlamanız gereken yere geldiğinizde duvardan duvara atlayarak yavaş iniş yapın. Yaratıkları öldürün ipi kullanıp karşıya geçin. Buradaki yaratıkları butona basıp tuzağa düşürebilirsiniz ana salona gidip golem’le karşılaşın.

# 6. Güç Gelişimi

Golem’in attığı bombalar sayesinde kırabileceğimiz bir kapı var. Karşınızda golem duruyorken sola koşun ve duvar çatlağının önünde durun. Bomba gelince kırılacak içeri girin. Tüm tuzakları atlatınca yeni güç gelişimini alacaksınız. Şimdi golem’in olduğu yere geri dönün.

Sağ tarafa gidin kırık kapının önünde durun. Golem’in attığı yaratıklar kapıyı patlatacak içeri girince kolu indirin ve zamanı yavaşlatıp koşun. Duvarda yürüyerek karşıya geçin. Yaratıkları öldürün. Bu sırada golem tarafından sürekli bombardıman altında olacağız. Bir kırık kapı daha göreceğiz orada durursak golem orayı da patlatacak içinde bonus sandık var. Şimdi merdivenden çıkıp ortada asılı olan taşa atlayın. Golem onu da patlatacak yarısı aşağı düşecek. Kenardaki çıkıntıya atlayın. Duvarda iki defa yürüyerek köşeye ulaşın. Geldiğiniz yerde kolu sonuna kadar çevirin. Çarkı ortaya getireceksiniz. Tuzaklara dikkat edip sonuna kadar koşun. Dönen mekanizmaların olduğu yere atlayın. Burada zamanlamayı çok iyi ayarlamalı ve birer kere alta inmelisiniz. Sonunda tahta çubuğa düşün.

Çubuklardan atlayarak sonundaki çıkıntıya ulaşın. Sonunda demin kırılan dev45 bloğun aynısından bulacaksınız. Yine aynı işlemleri yapıp kırılmasını sağlayın. Ardından duvarda yürüyerek en üst köşe odaya ulaşın. Yine kolu çevirin. Aynen demin yaptığını gibi çark gelecek ve üzerinden geçeceğiz. Ulaştığımız son odadaki kolu da çevirin tüm çarklar birleşecek. Son gelen çarkın üzerine ulaşıp yan odaya geçin. Sandığı kırın, yandaki düşmanı öldürün ve merdivenden inin. Karşıdaki platforma koşun. Kenardaki duvar aralığını kullanarak yan tarafa geçin. Duvardan duvara atlayarak yavaş iniş yapın. Duvardan yürüyüp sandığı alabilirsiniz. Aşağı inin. Artık golemle hesaplaşmanın zamanı geldi. Gidin ve golem’i öldürün. Ölünce dönen çarkların olduğu yerdeki çubukları kullanarak en yukarı çıkın. Merdivenden de çıkınca karşıda kolu göreceksiniz. Yandaki kolu indirip köprüyü çıkarın. Gidip kolu çevirin. Düşmanlar saldıracak onları da bir ara öldürün.

Kolu çevirince çarklar çalışacak. Sonunda büyük kapıyı açtık. Geri dönelim. Açılan kapıdan geçin zorlu tuzaklardan alnınızın akı ile çıkın. Flamaları kullanarak aşağı inin. Sonunda başladığımız noktaya geri döneceğiz. Ortadaki tahta bölüme atlayıp, merdivenden inin. Karşıya atlamak için mutlaka zaman yavaşlatmayı kullanmalıyız. Çeşmede oyunu save edin. Aşağı inin. Sonunda ana kapıya ulaşacağız. Buradan da geri dönüp ilk başladığımız yere gitmeliyiz. Tuzaklara dikkat edip ilerleyin yeter. Sonunda Dahaka ile güzel bir karşılaşmamız olacak. Bu sefer kaçmayacağız, demo bitince çeşmede oyunu save edin.
BOSS : PRENSES

Oyunu save ettikten sonra, açılan büyük kapıya gitmemiz gerek, kırmızılı kadın ile konuşmaya. Yolu takip edin demoyu izleyin. Büyük kapıdan girin demodan sonra Prenses ile dövüşeceğiz. Yenmesi oldukça zor olan bu bayan hem ışınlanıyor hem de korunma aldığınız zaman bacaklarınıza vurabiliyor. Gücünün belli bir kısmı gittiğinde iki adet asker ışınlıyor ortama. Eğer zamanı yavaşlatma gücünüz varsa mutlaka kullanın. Çünkü yarattığı askerleri öldürünce iki şans daha kazanacaksınız. Kadını öldürünce yine bir demo izleyeceğiz ve oyunu save etmemiz istenecek. Burada mutlaka yeni save oluşturun. Çünkü bir daha buraya dönemeyeceksiniz.

Zorlu boss dövüşünden kurtulmuşken Dahaka ile bir kez daha karşılaşıyoruz. Yapmamız gereken aynı son sürat kaçın. Güzel demoların ardından kendimizi bir mezarlıkta bulacağız.

MEZARLIK

İçeri girince devam etmeyip arkanıza dönerseniz sandığı açabilirsiniz. Şimdi yoldan devam edin ve Dahaka ile karşılaşın. Çok zorlanacaksınız. Duvarlardan yürüyerek platformlardan atlayarak son sürat kaçın. Sonunda bir kol indirecek ve akan suyun ardına atlayınca kurtulacaksınız. Girdiğiniz yeni odada hemen soldaki platforma atlayın ve bloğu kendinize doğru çekin. Böylece aşağı ineceğiz. Çekmemiz gerek bloklar ve gitmemiz gereken yol bize gösteriliyor.

Soldaki merdivenleri kullanın ve sağa devam edin. Yine Dahaka tarafından kovalanıyoruz. Hızlıca kaçın. Sonunda yol ikiye ayrılacak sağdan devam edin ve geçen seferki gibi kolu çekip suyun karşısına atlayın. Ulaştığınız platformda çıkıntılara tutunun ve yandaki platforma atlayın. Yine aşağı indik. Tekrar merdivenleri kullanın tekrar Dahaka'dan kaçın. Ama bu sefer yol ayrımında soldan gidin döküntülerin altından geçerek oldukça zorlu kaçışı yapın. Kimi yerlerde duvardan duvara atlayarak yukarı çıkmamız gerekecek. Sonunda yine kolu çekecek ve suyun ardına geçince platforma ulaşacağız. Çıkıntıyı kullanıp yukarı çıkın ve bloğu çekin. Sonunda kabri en yukarıya taşıdık. Kenarlarındaki çıkıntıları kullanarak yukarı çıkın ve karşıya atlayın. Oyunu save edin.

HAPİSHANE (GÜNÜMÜZ)

Yandaki sandığı açıp yola devam edin. Duvarda yürüyerek karşıya atlayın düşmanları pataklayın bir kez daha duvarda yürüyün ve yine düşmanları dövün. Şimdi kenardaki çıkıntıyı kullanarak ilerleyin. Çubuklar üzerinde zıplayarak sona ulaşın. Düşmanları halledip merdivenden çıkın. Çıkıntıyı kullanıp yukarıya ulaşın. Burada oyunu save edebilirsiniz. Soldan devam edin düşmanları öldürürken yeni ninja kızlarla tanışın. Herkesi öldürdükten sonra kapıdan çıkın ve demirler üzerinde yürümeye başlayın. Soldan devam edin iki adet kız ile dövüşeceksiniz, tam zamanında zıplayarak düşmanların ataklarından kaçabilir, ardından vurabilirsiniz. Yolu takip edin. Sağ tarafa atlayıp son platforma ulaşınca iki defa duvardan yürüyecek ve flamaya tutunacaksınız diğer flamaya da atlayıp aşağı ulaşın. Dahaka yine çıkacak ve yine son sürat kaçacağız. Duvarda yürüyerek kaçmaya alıştık ama bu sefer farklı kamera açıları ile sandıklara değmemeye çalışacağız. Sonunda zaman değiştirme odasına geleceğiz. Save edin doğru tuşlara basın ve zamanı değiştirin. Fate of Wind’ı kazanacaksınız.
HAPİSHANE (GEÇMİŞ)

Geçmişe geri döndüğümüzden dört bir yan tuzaklarla doldu. Hepsini atlatın ve ilerleyin. Çok zorlandığınız tuzaklarda zamanı yavaşlatın. Butona basıp kapıdan girince Scorpion Sword’u kazanacağız. Burada bir kaç adet düşman ile dalaşacağız hepsini öldürünce bir kapı açılacak içeri girin tuzağa dikkat edin. Ulaşacağınız odadaki düğmeye basabilmek için üzerine ağırlık koymak gerek. Kolu çevirin, düşmanları öldürün ve kafesi düğmenin üzerinde getirin. İki kapı açılacak birinde bonus sandığı var diğerinden ise devam edeceğiz merdivenden inin. Burada birbirinin aynı mantığı ile çalışan odalara gireceğiz. Kolu çevirin açılan kapıdan düşmanlar çıkacak, hepsini pataklayıp butona basın, zamanı yavaşlatarak yan odaya geçin. Odadakileri öldürüp sandığı alın, yine kolu çevirin. Oyunu save edin. Duvardan duvara atlayarak yukarı ulaşın ve dev mumyaya merhaba deyin.

BOSS : DEV MUMYA

Tıpkı golemlerde uyguladığınız taktiği uygulayın. Önce ayaklarına sonra zamanı yavaşlatıp kafasına vurun. Ve tabii ki hızlı olun. Golem ölünce merdivenden yukarı çıkın sandığı kırın ve butona basın. Kapıdan geçince yaratıkları öldürün sol taraftaki duvarı kırın içerideki butona basın. Yoldan devam edin.

# 7. Güç Gelişimi

Çevreyi incelediğinizde sağda ve solda iki adet kırılabilecek duvar göreceksiniz. Öncelikle ikisini de kırın. Ardından sağdakine girip butona basınca hemen zamanı yavaşlatın ve soldakine hemen girin kapının açıldığını göreceksiniz. Tuzakları atlatınca güç gelişimi sizi bekliyor olacak. Duvarları kırdığınız hole geri dönün. Baştan beri açık olan kapıya girin.

Burada duvara tırmanıp ortadaki tahtaya atlayın. Tahtalar ve çıkıntılar arası zıplayarak en yukarı çıkın. Yine kalaslar arası zıplamalar yapacaksınız en yukarı çıkınca iki ninja kızı da öldürün ve kütüphaneye ulaşın.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
verygood
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 206
Yaş : 38
Rep :
100 / 100100 / 100

Kayıt tarihi : 12/09/08

MesajKonu: Geri: POP 2 TAM ÇÖZÜM PART 3   Cuma 12 Eyl. - 17:35

saol...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Berkay
Banlı İnsanlık!
Banlı İnsanlık!


Mesaj Sayısı : 452
Rep :
1 / 1001 / 100

Kayıt tarihi : 12/09/08

MesajKonu: Geri: POP 2 TAM ÇÖZÜM PART 3   Cuma 12 Eyl. - 19:29

ya napion eray sen bilinmedik seyler ne bu bole Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
POP 2 TAM ÇÖZÜM PART 3
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Duyuru :: Oyunlar :: Oyun Hileleri-
Buraya geçin: