Duyuru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duyuru

+20 üye toplayıp +20 mesajları olanlara +60rep ve moderatorluk!

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Warrock tanıtım

YazarMesaj
Berkay
Banlı İnsanlık!
Banlı İnsanlık!

Rep :
Warrock tanıtım Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Warrock tanıtım Right_bar_bleue

Warrock tanıtım Empty
MesajKonu: Warrock tanıtım   Warrock tanıtım Icon_minitimeCuma 12 Eyl. - 22:30

Türkiye'de Birçok Oyuncusu Olan Knight Online Oyununun Yapımcı K2'den Yeni Bir Oyun.Warrock..Tür Olarak FPS Yani Tek Kişilik Vuruş Oyunu Olan Warrock Oynayış Açısından Battlefield ve Counter Strike Oyunlarına Benzemektedir.Warrock'ın İnternet Üzerinden ve Ücretsiz Oynanması, Bu Oyunlardan Ayrılmasını Sağlıyor.Oyunda Oyun Türü Olarak 3 Çeşit Bulunuyor..
Bu 3 Çeşidi Bomba İmha, H***es Tek ve Bölge Alma Olarak İsimlendirebiliriz..

Oyunda Birçok Silah Çeşidi Bulunuyor..Oyunda Kazandığınız Para İle Bu Silahları Kiralayıp Oynadığınız Oyunlarda Kullanabiliyorsunuz..Silahlard an Başka Araçlarda Bu Oyunda Çeşitlilik Gösteriyor..Hava Kara ve Deniz Araçlarından Oluşan Çeşitler, Oyunlarda Size Kolaylık ve Ekstra Eğlence Sağlıyor..

Oyunda 5 Karakter Mevcut.Assault, Medic, Sniper, Heavy Weapon Unit, Engineer.İsimleri Üzere Hepsinin Ayrı Görevleri Var ve Buna Göre Silahlar ve Özel Ekipmanlar mevcut..

Oyunda 32 Kişiye Kadar Oynayabileceğiniz Birçok harita var..Her haritanın oynanacağı tür farklı olduğu için sadece battlegroup türündeki haritaları 32 kişiyle oynamak mümkün oluyor..

Warrock tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Warrock Karakterleri ve Bilgileri
» BIR ZEKA SORUSU dAHA BILENE WARROCK SIFre VAR XD :D